Serdecznie witamy na naszej stronie!

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 20 lat prowadzi kameralny pensjonat w uroczej wsi nieopodal Krynicy-Zdrój.

Pensjonat Orle **

Jesteśmy rodzinną firmą, która od ponad 20 lat prowadzi kameralny pensjonat w uroczej wsi nieopodal Krynicy-Zdrój.

Niewątpliwym atutem są tu wspaniałe, górskie widoki o każdej porze roku,   z dala od zgiełku miast. Dziewicza natura sprzyja odnowie ciała i ducha. Rześkie, zdrowe powietrze i krystalicznie czysta woda z własnej studni, to jedne z wielu korzyści, jakie oferujemy.

Dbamy także o podniebienia naszych gości. Serwujemy sezonowe, domowe potrawy oraz regionalne dania. Zaopatrujemy się u lokalnych rolników i przedsiębiorców prowadzących tradycyjne, ekologiczne gospodarstwa.

 

Dlaczego My ?

Naszym priorytetem jest rodzinna, serdeczna atmosfera i najwyższy komfort odwiedzających nas gości. Gwarantujemy ciszę, spokój i błogi relaks nie tylko w otoczeniu nieskalanej przyrody, ale i w klimatycznej sali kominkowej przy blasku migoczących płomieni.  Miłośnicy czworonogów nie muszą się martwić, co począć ze swoim pupilem podczas urlopu, bo domowe zwierzaki nie stanowią dla nas problemu.

To idealne miejsce dla wielbicieli górskich wycieczek, grzybiarzy, narciarzy, rowerzystów oraz dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia.

Organizujemy także imprezy w plenerze,  przy muzyce i grillu z wyśmienitą wiejską kiełbasą. Posiadamy ku temu doskonałe warunki, takie jak funkcjonalny, duży namiot ogrodowy, parasole oraz leżaki, co pozwala na świetną rozrywkę niezależnie od warunków atmosferycznych.